Kategoriler

1- Kırmızı Yazı

F9 tuşuna bastığınızda eğer kırmızı bir yazı alıyorsanız bunun 2 sebebi vardır.
*Ya Metin2 penceresi seçili değilken F9’a bastınız,
*Ya da kullandığınız packlerde F9 tuşu kısayolu, dolayısı ile oyun içi efsun botu engellenmiştir.

Nasıl çözülür:
Eğer 1. sorundan dolayı ise yapmanız gereken “mt2s_PythonLoader” adlı .exe’yi baştan çalıştırıp, bu sefer metin2 penceresi seçiliyken F9 tuşuna basmak.
Eğer 2. sorundan dolayı ise işimiz biraz daha zor belki de bazı pvplerde tamamen engellenmiştir. Bu engeli aşmak için yapacağınız en basit şey oyunu tekrar kurmak ve ardından, oynamak istediğiniz serverin packindeki “root”, “locale”, “item”, “icon” gibi oyunu oynamak için gerekli olan dosyaları kendi packiniz ile değiştirmek. Bu yöntem büyük bir ihtimalle çalışacaktır. Fakat kendilerine has packleri olan serverlerde işimiz zor. Eğer başka yöntemler de bulursanız lütfen alta yorum olarak bırakın.

2- Konum Bugu

Eğer “Konum” yazan kısmın karşısına boş bir yer belirtip efsunlama işlemine başlarsanız bot size herhangi bir uyarı vermez. Ve daha kötüsü efsunlama durmadığından bu sırada o konuma koyulan herhangi bir itemin de efsunlarını bozar.

Bu hataya kurban gitmemenin tek yolu “Başlat” tuşuna bastıktan sonra program istediğiniz itemi efsunlamaya başlamadıysa “İptal” tuşunu kullanarak botu durdurmak.

Bu buga kurban gitmemek için efsunlamak istediğiniz nesneyi 1. kutuya veya ona değecek şekilde yerleştirin ve “Konum” yazan yerin karşısını boş bırakın.

Bir önceki yazımız olan Oyun İçi Efsun Botu - Türkçe! başlıklı makalemizde 2012 efsun botu türkçe indir, 2012 tekli efsun botu ve 5 efsun botu türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar