Kategoriler
13fsunn3sn3s1 hatası

13fsunn3sn3s1 hatasından bir görüntü


Beşli efsun botu kullanırken karşılaşabileceğiniz tüm diğer hatalar ve çözümlerini öğrenmek için tıklayınızHatanın nedeni programın 1-5. efsun nesnesini işletememesidir. Yani nedenleri aşağıda sıraladığım şekilde olabilir.

1. Program tüm efsun nesnelerini kullanmış ve bitince 13fsunn3sn3s1 hatası vermiş olabilir

Bu durumda yapmanız gereken marketten yeniden efsun nesneleri almaktır.
İPUCU: Efsun nesnesi satan market penceresini açık durumdayken, seçenekler sayfasından “Oto-Alıcı” seçeneğine tıklarsanız bot sizin yerinize kendiliğinden bitenler yerine yeni efsun nesneleri alacaktır.

2. Işınlanma sırasında bozulguya uğramış olabilir

Çözüm yolu oldukça basittir. Yapmanız gereken “Tamam” tuşuna bastıktan sonra adı geçen diziyi tekrar başlatmaktır. Eğer bu yine yardımcı olmuyorsa (hiç karşılaşmadım ancak) efsun botunu baştan başlatmanız durumu düzeltecektir.

3. Efsun nesnesi kodu pvpnizde değiştirilmiş olabilir

5li efsun botu
Pvp server GM’leri program tarafından öntanımlı olarak kodu belirlenmiş efsun nesnesinin kodunu köy kurnazlığı yaparak değiştirmiş olabilir. Eski efsun botunda eğer GM’ler bu tarz bir değişiklik yaparsa (efsun nesnesinin kodunu değiştirirse) bot çalışmazdı. Ancak yeni botumuzda bu basit numarayı bir o kadar daha kolay bir şekilde geçiştirebiliriz. Şöyle ki; resimdeki Kod Bul kutusuna 1-5. efsun nesnesi koyup programdan “Seçenekler” altındaki 1-5. efsun nesnesi kodu karşısındaki değerin yanında bulunan Kod Bul tuşuna basarsak yeni efsun nesnesi kodumuz belirlenmiş ve programın önündeki çalışma engellemesi kalkmış olacak.

Bir önceki yazımız olan Aynı Anda 5 Efsun Atan Efsun Botu Türkçe! başlıklı makalemizde 2012 1.1.2.0 efsun botu, 2012 5 li efsun botu türkçe ve 2012 5 li türkçe efsun botu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

 1. HacKeR Pro [SuddenAttack] dedi ki:

  ÇoK SaGoL SoRuN ÇöZüLDü :D

 2. of of dedi ki:

  npck4p4l1 ? .s

 3. Oğuz dedi ki:

  Ya bişey daha sorucam Soru çözülür gibi oldu fakat efsun atmıyor bu etki zaten calısıyor diyor yanı sebnem falan basıyor. bunedir yaa

  • metin2sozluk dedi ki:

   Muhtemelen efsun nesnesinin kodu değiştirilmiş. Bu başlıkta anlatıldığı gibi 1. envanterin son kutusuna efsun nesnesini koyduktan sonra efsun botuna gelin; “Seçenekler” altındaki 1-5. efsun nesnesi kodu karşısındaki değerin yanında bulunan Kod Bul tuşuna basın.

   Eğer bu işe yaramazsa oynadığınız oyun efsun botunu engellemeyi başarmış demektir.

 4. orhan dedi ki:

  kardeş diyoki hiçbirşey değiştiremezsiniz yazıyo altta başlata tıklayıncahep öle diyo diyo değişmiyoda

  • metin2sozluk dedi ki:

   Nesnenin efsunlarını değiştiremezsiniz yazıyorsa 2 muhtemel neden vardır;

   1- Uygun yerdeki nesne, efsunlu değildir; bu durumda nesneye en az 1 tane efsun eklemeniz gerekir.

   2- Dizideki nesne aslında hiç efsun getirilemeyecek bir nesnedir ve yanlış yerleştirilmiştir.

   Envanterin 1. sayfasındaki kutucukları soldan sağa doğru sayarak hangi nesneyi nereye koymanız gerektiğini bulabilirsiniz. En üstteki soldan 3. kutucuğa Dizi#3 getirilecektir. Eğer nesne o kutudaysa veya temas ediyorsa efsun değiştirme işlemi sorunsuz başlar. Üçüncü kutucuktaki nesnede efsun yoksa veya efsun getirilemez bir nesne ise bu tarz bir hata ile karşılaşırsınız.

   İyi oyunlar.

 5. Yusuf dedi ki:

  Abi VAllah’a Bravo. Çok Güzel Bir Site Hepinize Çok Teşekkür Ederim :)

 6. warhabell dedi ki:

  helal olsunnnnnnnnnnnnnnnn

 7. yılmaz dedi ki:

  kardes hersey super hepsını yaptım efsunuda arıo 3 saat oldu 5 itemin bitanesini tamamlayamamıs bu hale arıyor :S

  • metin2sozluk dedi ki:

   Botun efsunlama yaptığı serverda efsun oranlarının sabit olup-olmaması ve gereksiz efsunların kaldırılıp-kaldırılmaması efsunlama süresini doğrudan etkilemektir. Bunun dışında bottan kaynaklı bir yavaşlık olması pek mümkün değildir. Çünkü bot saniyede 10 efsunlamaya kadar efsun kaçırmadan yapabilmektedir. Bu durum altında normal bir pvpde yaklaşık 20 dakika içinde en zor efsunların bile getirilmesi gerekir.

   NOT: Efsunların karşısına gelmeyecek bir değer girmemek için “1″ yazabilirsiniz. Bu sayede efsun botunuz 1 ve üzeri her değer için duracaktır ve siz de efsun gelse bile oran tutmadığı için atlaması durumundan kurtulmuş olacaksınız.

 8. Samet dedi ki:

  Allah razı olsun hiç sorun yok 24 bec geldi saltanat mt2 de saolasın

 9. burak dedi ki:

  efsun var herşey harfiyen tamam

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar