Kategoriler

Zehirleme Şansı, oyunda hem vs hem de kasma sırasında kullanılabilecek en yararlı efsunlardan biridir. Temel olarak 2 işlevi vardır. İlk olarak rakibin hp üretimini tamamen sonlandırır. İkinci ve belki daha etkili olanı ise belli süre aralığı ile rakip yaratık veya oyuncudan %5 hp düşürür. Yani vs başında 20k canı olan bir rakip dövüş başlar başlamaz zehirlenmiş olursa 20k başladığı canı anında 1k azalacak ve ilerde -dövüşün uzunluğuna bağlı olarak- 2-5 arası mevcut canı tekrar %5 azalmalara uğrayacaktır.

Özellikle düz vuruş karakterleri için gerekli olmakla beraber, HP üretimini engelleyip rakipten %5 can düşürme şansını sağlayan bu efsun hiçbir zaman boş geçilmemeli ve her karakterin en azından kaskında bulunması gerekir.

NOT: Rakibiniz ile aranızdaki level farkı 7’den büyükse zehirleme şansı etki etmez. Yani zehirleme şansınızın % kaç olduğu hiçbir önem arz etmeksizin; kendinizden 7 level yüksek bir karakteri zehirleyemezsiniz ve sizden 7 level düşük birisi sizi zehirleyemez.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


Bir önceki yazımız olan PvP Efsun Botu Türkçe İsimler (Efsun Getirme Programı Türkçe Çeviri) başlıklı makalemizde +9 zehir kılıcına yüksek ortalama zarar getirme hilesi, 1 levelle baslayan pvp logoları indir ve 100 çalışan efsun bot hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

 1. Oktay dedi ki:

  Özellikle düz vuruş demişsiniz. Ben genellikle kara büyü karakteri oluyorum. ama kara büyü düz vuruş değil ama yine de getirsem olur mu

  • metin2sozluk dedi ki:

   Tabi en azından kaskınızda az sayıdaki düz vuruşunuza bir etki katmak için eklenebilir. Yani kask için yanlış bir tercih değil; ancak çok daha değerli efsunlar ekleyebileceğiniz silahınıza bence getirirseniz bir sıkıntı söz konusudur.

 2. MSK dedi ki:

  7 level farkı her pvp de işe yarıyo mu ?

 3. Burak dedi ki:

  Zihinsel savaşçı için triton kılıcına getirilmeli midir ? kaskımda mevcut

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar