Kategoriler

Saldırı Hızı, oyundaki karakterinizin elindeki silahı (kılıç, mızrak, yelpaze, çan, bıçak gibi) daha hızlı vurmasını sağlamaktadır. Örnek olarak 5 sn de 5 vuruş yapan bir karakter bu efsunla 5 snde 7 vuruş yapacak böylece karşıdaki oyuncuya ya da slot’a daha fazla vurmuş olacak. Saldırı hızının tek artısı bu değil, ayrıca seri bir şekilde saldırı yapan bir karakter kombolardan sonra rakibi uzaklaştırıp düşüreceği için hem rakibin vuruş yapmasını engelleyecek hem de becerilerinin kaçmasını sağlayacaktır. Aktif dövüşen karakterler (bedensel savaşçı, büyülü silah sura, bıçakçı ninja) için çok gereklidir.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


Bir önceki yazımız olan PvP Efsun Botu Türkçe İsimler (Efsun Getirme Programı Türkçe Çeviri) başlıklı makalemizde +9 zehir kılıcına yüksek ortalama zarar getirme hilesi, 1 levelle baslayan pvp logoları indir ve 100 çalışan efsun bot hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

  1. ibrahim dedi ki:

    merhaba

    Benim sorum şu :

    Eğer saldırı hızımız 100 iken 200 ise arasında ne fark var ve bunun bir limit değeri varmi yani 200 saldırı hızıyla, 1000 saldırı hızı olan karakterler arasında ne fark var ? Şimdiden teşekkürler.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar