Kategoriler

Hayvanlara Karşı Güç, adından da anlaşılabileceği üzere oyundaki birçok hayvana karşı vuruş ve beceri hasarımızı %’li oranda arttırır.

Hayvanlara karşı güç efsunu hangi yaratıklara karşı görev yapar;
Joan, Pyungmoo, Yongan bölgeleri (1. köyler);
Tüm hayvan grupları, köpek, kurt, ayı gibi… (ilerdeki bölgelerdeki beyaz yeminli okçular, beyaz yeminli general ve mi-jung gibi insan görünümlü yaratıklara karşı etkisizdir)

İmha, Jungrang, Waryong (lonca arazileri) ve Yılan Vadisi;
Lonca arazilerinin tamamı ve yılan vadisi girişindeki tüm saldırgan hayvan gruplarına karşı etkilidir.(yılan vadisinde ilerideki yokediciler ve taş golemler gibi yaratıklara karşı etkisizdir)

Kolay, Orta ve Zor Maymun Zindanları;
İçindeki tüm maymunlara karşı etkilidir. (Kaya maymunlarından, girişteki atıcılara; bosslardan, maymun generallerine kadar hepsi)

Yongbi Çölü;
Tüm eklem bacaklılar, zehirli, bebek, örümceklerin yanı sıra pençe ve asker örümceklere karşı da etkilidir.

NOT: Yongbi çölü canavarlarına karşı etkili olan hayvanlara karşı güç, aynı örümceğin örümcek zindanındaki haline karşı etki etmemektedir. Yani örümcek zindanındaki yaratıklara olan saldırı değerini arttırmak için herhangi bir efsun yoktur.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


Bir önceki yazımız olan 7-24 Otomatik Kasma Programı (Win 7/ Win XP) başlıklı makalemizde çar kasma botu, Cixcocuk97 çar kasma botu ve Cixcocuk97 çar kasma programı hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

 1. umut dedi ki:

  Merhaba bu efsun örümcek zindanı 2. kattaki slotlar için işe yaramıyor mu?

 2. mehmet dedi ki:

  ben oynadığım emek serverde örümcek zindanı 2. katta oda çekemiyordum. ama hayvanlara karşı güç efsununu getirdiğimde rahat çekiyorum.

 3. FERHAT dedi ki:

  BİR ŞEY BİLMİYORSUNUZ HAYVANLARA KARŞI GÜC EFSUNU ÖRÜMCEK ZİNDANI 1.KAT 2.KAT 3.KAT(KATTA)ÇOK YARARLIDIR.KİMSE HAYVANLARA KARŞI GÜC EFSUNU OLMADAN ÖRÜMCEK ZİNDANINDA BÜTÜN ODAYI KESEMEZ.HAYVANLARA KARŞI GÜC EFSUNU HEM SAVUNMANIZI ARTTIRIR HEMDE VURMA GÜCÜNÜZÜ 2YE KATLAR.BENİM 61LEVEL SURAM VAR M5 M5 M5 2.KATTA 1 ODAYI KESEMİYORDU İCLERİNİ TOPLAM 70HAYVAN YAPDIM VE 2 ODAYI CANIM YARIYA İNMEDEN KESİYOR.BİR ŞEYİ KAFANIZDAN UYDURMADAN ÖNCE DENEYİN MİLLETE ÖYLE SUNUN SAYGILARIMLA…..

  • Furkan dedi ki:

   Kardeş ben denedim örümceğe 1k vuruyordum hayvanlar akarşı güçlü olanları taktım hala 1k vuruyorum neden dolayı böyle?

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar