Kategoriler

HP Emilimi, yaratıklara, metinlere veya oyunculara verilen hasarın bir kısmının vuran kişinin kendi HP’sine eklenmesi mantığı ile çalışır. İnternette kısa bir araştırma yaptıktan sonra neler neler okudum inanamazsınız. Hasar HP Tarafından Absorbe Edilecek veya HP Emilimi efsunu sizin vurduğunuz hasar ile alakalıdır. Kesinlikle yaratıktan aldığınız zarar veya verdiğiniz zarar üzerinde alçaltma yükseltme gibi bir etkisi yoktur.

Metine 10k vuran ve üzerinde %20 hp emilimi olan bir karakterin canına vuruş anında 2k bir yükleme olacaktır, bu anlık bir HP yüklemesidir. Yani ne pot gibi canın dolması için bir süre beklenmesi gerekir ne de Max HP’miz üzerinde bir değişiklik olur. Sadece kaybettiğimiz canı hızlıca yerine getirmeye yarar.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


Bir önceki yazımız olan 7-24 Otomatik Kasma Programı (Win 7/ Win XP) başlıklı makalemizde çar kasma botu, Cixcocuk97 çar kasma botu ve Cixcocuk97 çar kasma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

 1. ZAFER dedi ki:

  s.a kardeşim sitenin baya bir takipcisiyim ve yardımların için çmcelikle teşekkür ederim sorum şu olacaktı bu hp emilimi her karakter de yararmı misal bedensel açtım bedenseller bilindiği üzere genelde düz vurur en azından ben öyle vuruyorum bedenseldede yarıyacakmı yada her karakterin düz vuruşunda ?

  • metin2sozluk dedi ki:

   HP emilimi rakip karakterlere, metin taşlara, yaratıklara yani zarar verebildiğimiz her türlü şeye verdiğimiz hasarın bir kısmını bizim canımıza ekleyecektir.

   Yani dediğiniz gibi genelde düz vuruşları ile dövüşen bedensel için daha gerekli bir efsundur. Aynı şekilde karabüyüler için de işlev görecek olmasına rağmen karabüyülerin düz vuruş hasarlarının düşük olması ve genelde becerileri ile dövüşmeleri nedeniyle onlar için getirilmesi çok gerekli değildir.

   Ancak her karakter için fark gözetmeksizin aynı işi yapacaktır.

 2. ekrem dedi ki:

  S.a kardeşim paylaşımların sahiden çok işime yaradı çok teşekkür ederim. Hp emilimi yani hp aborse si sadece düz vuruşlar içinmi geçerlidir becerilere bir katkısı yok mu ?

 3. mert dedi ki:

  bilindigi uzere pvp serverlarda saman karakterler artik becerilerden cok duz vuruslarla duellolari kazaniyor sizce iyilestirme bir saman icin bu efsunu getirmek daha da yararli olur mu cunku iyilestirme becerisi de hp absorbe efsunu gibi aninda can yuklemesi yapiyor ve samanlara karsi da cok iyi savunma yapilmadigi icin elimize saldiri degeri yuksek bir can alip duz 3,5-4 k arasinda vuruyorsak ve de hem zirha hem de bilezige absorbe efsununu getirmissek, iyi bir buyu hizimiz ayrica iyilestirme becerimiz de varsa gercekten olumsuzlugumuzu ilan edebilir miyiz ;)

 4. yusuf dedi ki:

  Lonca Savaşlarında işe yararmı ve bir dezavantajı varmı bu efsunun.

 5. İlker dedi ki:

  Peki hp üretimi %100 ü geçerse artmaya devam edermi örneğin %120 olursa %20 lik üretim boşamı gidiyor yoksa üretimi artırıyor mu çünkü kritik veya delici gibi şans arttırma durumu yok net bir şekilde üretim arttırıyor cevaplarsanız sevinirim

 6. Astory dedi ki:

  Sınırsız oto kırmızı pot basan bir serverde oynuyorum tıkladınmı bir daha pot bitmiyor sürekli potun aktif kendi kendine hp ni yeniliyor.
  Bu durumda Hp absorbe gene kullanmak mantıklımı yoksa gerek yokmu

 7. AsiLZaDe dedi ki:

  Ben ws Pwpde Ninja Oynuyorum. Örneğin Karakterim Zehirlendiğinde Hp Üretimi İşlevini Kaybediyor . Bu Olay Hp Absorbedede Geçerlimi Aceba. Yani zehir Yediğim Zaman Düz Vuruslarımda Hp Gelirmi Kısa Zamanda Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim . İlginiz İçin Tesekürler.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar