Kategoriler

DEX, genelde ninjalar tarafından hem beceri hasarı hem düz vuruş hem de savuşturma değerini dengeli bir şekilde arttırdığından dolayı tercih edilir.

NOT: Zihinsel savaşçıdan, ejderha gücü şamana kadar her sınıf ve eğitim için yararlı olmasına karşın temel statü olarak ninjalar tarafından tercih edilir. Çevikliğin beceriye etkisi ninjalarda çok daha belirgin olmasına karşısın diğer karakterlerin birçok becerisi Güç, Zeka veya Yaşam Enerjisi yanında DEX’ten de artış sağlar.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


Bir önceki yazımız olan 7-24 Otomatik Kasma Programı (Win 7/ Win XP) başlıklı makalemizde çar kasma botu, Cixcocuk97 çar kasma botu ve Cixcocuk97 çar kasma programı hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

  1. Alperen454585 dedi ki:

    Göktuğ kardeş gerçekten bende çok merak ediyorum bugda diyolar
    Yardım eder misiniz bu doğrumu?

  2. Mehmet dedi ki:

    Merhaba. Herhangi bir karakterde örneğin kullandığım büyülü silah surada wslik serverlarda VIT statüsü yerine DEX statüsünü fullemek mantıklı bir seçim midir? Yani zeka>güç>çeviklik>vıt şeklinde.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar