Kategoriler

Büyü Dayanıklılığı, yaratıklardan çok oyun karakterlerine karşı kullanılan bir efsundur. Karabüyü suralar, iyileştirmeci şamanlar ve ejderha gücü şamanların tüm becerilerinin yanı sıra; bıçakçı ninjaların zehirli bulut ve büyülü silahların büyü çözme becerilerinden alınan zararı %’li olarak azaltır. Bu nedenle hem zırha, hem kaska hem de bileziğe getirilmesi oldukça önemli bir efsundur.

NOT: Büyü savunmasını kullanabileceğiniz en önemli yaratık buz cadısıdır. Yüksek büyü savunması ile buz cadısından daha az hasar alınmaktadır.

NOT2: Arttırmanın başka bir yolu statülerinizi ve seviyenizi yükseltmektir. Zeka, yaşam enerjisi statüleri ve kazanacağınız her seviye büyü savunmanızı arttıracaktır.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


Bir önceki yazımız olan 7-24 Otomatik Kasma Programı (Win 7/ Win XP) başlıklı makalemizde çar kasma botu, Cixcocuk97 çar kasma botu ve Cixcocuk97 çar kasma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

  1. Muhammet dedi ki:

    Hocam Büyüye Karşı Dayanıklılık zihinsel skilleri okçu skilleri içinde geçerlimi?

  2. Crean dedi ki:

    Merhaba, Büyüye Karşı Dayanıklılık efsunu 100% bulduğunda becerileri büyü hasarı olan karakterler ve sınıflara karşı, mesela Kara Büyü suradan bahsedersek, onun becerileri işlemeyecek midir?

  3. EremkaMt2 dedi ki:

    Merhaba. Sormak istediğim soru şu: büyülü silah suramın statülerinden vıt hariç zeka güç ve çevikliği fullemeyi düşünüyorum. Çeviklik hem verdiğim hasarı hemde alınan hasarı azalttığı için. Yalnız vıt statüm az olacağı için büyülü saldırılardan çok hasar yer miyim?(karabüyü ve şamanlar gibi). Kısacası mantıklı bir seçim mi olur? Şimdiden teşekkürler..

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar