Kategoriler

Aramızda bazı arkadaşlar biliyor olabilir, gameforge metin2 offical serverlerinde çok eğlenceli ve metin2’nin popülerliğini arttıracak bir yarışma yapmıştı. Yarışmada Metin2 oyuncuları sevdikleri yada istedikleri bir karakterin herhangi bir silah ve zırhını normal insan boyutlarında dikip giyecek ve fotoğraflarını gönderecekti. Bu Durum çok güzel görüntülere de çok komik görüntülere de sahne oldu.

Öncelikle sizlere bir kız şaman denemesi göstereceğim, İtalyan kız oyuncu çok güzel bir kostüm hazırlamış. Kostümünde Siyah Elbise ve Sonbahar Yelpazesi itemlerini kullanmış.

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/097/3/5/metin2_cosplay_ph_5_by_shufuckingdoll-d4vcgmt.png

http://img139.imageshack.us/img139/9642/10rv6.jpgKarşılaştırma yapmanız için siyah elbise kullanan bir şaman resmi  yanda duruyor. Yelpazedeki ve ve kostümün omuz kısmındaki detaylar gerçekten çok hoş. Renk tonları ve saç rengi çok başarılı seçilmiş.

http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/097/c/3/metin2_cosplay_ph_4_by_shufuckingdoll-d4vcfj0.jpghttp://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/097/7/6/metin2_cosplay_ph_5_by_shufuckingdoll-d4vcgge.jpg

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/097/8/d/metin2_cosplay_ph_1_by_shufuckingdoll-d4vceyi.png

Peki daha önce şaman cosplay deneyen olmuş muydu, ne yazık ki evet. Bu resmi sitemizde daha öncede Şaman Zırhı Giyen Bacımız adıyla paylaşmıştık. Bu güzel İtalyan kızımızdan sonra ne yazık ki bu kızın resmini de koymak zorundayız. Eğer resimden çok rahatsız olanlar olursa yorumla bildirsinler kaldıralım:)

http://i1111.photobucket.com/albums/h466/metin2sozluk/saman-zirhi-giyen-psikopat-baci.jpg?t=1300605960

http://i1111.photobucket.com/albums/h466/metin2sozluk/saman-zirhi-giyen-yaratik.jpg?t=1300605958http://i1111.photobucket.com/albums/h466/metin2sozluk/saman-zirhi.jpg?t=1300605961

Lütfen Yazı altından bu kızımıza küfür etmeyiniz oda kendi çapında birşeyler yapmaya çalışmış:)

Bir önceki yazımız olan Zelkova Dalı Nerede Düşer? Görev Ödülü Nedir? başlıklı makalemizde biyoloğ görevi zelkova dalı, metin2 biyolog görevleri nerden düşer ve metin2 biyolog gyimokun ruh taşı hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

 1. burak dedi ki:

  offf şamana bak bee yakıyo italyan off

 2. ibraym dedi ki:

  Bence alttaki kardeşimizin elbisesi de öyle dalga geçilecek kadar kötü değil haksızlık yapmayalım. Üstteki bence biraz reklam kokuyor. Sanki metin2 örnek gösterme amacıyla kendisi profesyonel çekim yapmış, kimse bir bilgisayar için o kadar hazırlanmaz çünkü. Milyarlık makineler, milyarlık elbise masrafları… Kızımızın da içindeki beyaz şort olmasaymış bence çok da vasat değil, en azından gülünecek kadar değil.

 3. Berat dedi ki:

  Kaldırın la şu alttakini tuvalette oruç açmış :D

 4. orkun dedi ki:

  YUkarıdaki italyan kızımızda hiç metin2 oyuncusu gibi bir tip yok profesyonel manken gibi duruyor. Amatör çekim çekim değil yukarıdaki arkadaşın dediği gibi reklam kokan hareketler hatta metin2 nin direk raklamı. Altdaki hanım kızımız gerçekten metin2 oynuyor o tipten ben onu anladım direk zaten

 5. Mete dedi ki:

  İtalyana denecek laf yok Türk ün beyaz donu bozuyor :D

 6. ferdi dedi ki:

  İtalyan süper olmuş ama bunlar gerçekten metin2 oynuymu ki

 7. Ergün dedi ki:

  İtalyan Süper Güzel yani Tek Kelime Edemiyorum. Ama O şişko Türk olcak bide yavana Benziyor Afedersinde :D

 8. ibrahim dedi ki:

  Abi Bittim Ya Şu Kızaaa :D oufffff

 9. Nefes dedi ki:

  Kızla dalga geçenlerin fotoğraflarını görmek isterdim. Eminim hepiniz dünya güzellerisiniz. Hani sen kimsin ki kız seçiyorsun, ona güzel buna çirkin diyorsun? Tabi anneler ‘paşa oğlum, güzel oğlum’ diye yetiştirince böyle kalıyor millet. Gerçekten seviyenizi çok güzel belli ediyorsunuz.
  Ben kızın yaptığı kostümü İtalyanınkiyle yarışmamasına rağmen beğendim, şu blogu yazan, söylenenlere katılan kişiler lütfen metin2’deki kostümlere benzeyen bir şey yapmayı denesinler. Eğer o kızınki gibi bir şey çıkarsa alnımın üstünde yeriniz var.
  Ondan sonra da niye bizden güzel çalışmalar, güzel cosplayler çıkmıyor derler… E sen çıkan her şeyle dalga geçersen insanda daha güzelini yapmak için heves kalır mı?
  Hem insanlara hem de emeğe saygınız olsun biraz. Eminim sizin fotoğrafınız nette böyle yayınlansa, dalga geçilse çok mutlu olurdunuz. Ayıp ya.

 10. Emre dedi ki:

  Türk kızı kendi çekmiş bu arada :)

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar