Kategoriler

Bildiğiniz gibi Metin2 Beta versiyonu adında beta serverlerinde 2013 çıkışlı sistemlerini tanıtıyor. Biz de metin2sozluk olarak hememn metin2beta serverinden bir hesap aldık ve karakter açtık. Sizin için Betadaki yeniliklere baktık.

Videoyu İzlemek İçin;

Beta server’e siz de giriş yapabilirsiniz. Giriş Yapmak için beta.metin2.com adresini kullanın.

Videomuzu beğendi iseniz yorum yapmanızı rica ediyorum. Bildiğiniz gibi ilk defa video çekiyoruz ve bu konuda fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan En Sağlam Karakter Hangisidir? başlıklı makalemizde en sağlam karakter, hangi karakter en iyidir ve hangi karakter en sağlamdır hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Metin2 Resmi

Yorumlar

 1. sharkshk dedi ki:

  elinize saglık tesekkürler …

 2. Hüseyin dedi ki:

  Arkadaşım bu beta geldi ya normal metin2 gibi dimi ama efsunlar falan değişmiycek yani ?

  • metin2sozluk dedi ki:

   Eklemeler genelde harita ve yaratıklar üzerine. Enerji ve kostüm sistemleri ve bunun yanında süpriz olarak son seviye sınırı da değiştirilmiş. Resmi metin2 serverına uygulanması için uzun süre denenip hiçbir sorunu olmadığından emin olunması gerekiyor.

   Ancak sözünü ettiğiniz efsunlar ve işlevleri hakkında bir değişikliğin kesinlikle yapılamayacağını söyleyebilirim. Yukarıda bahsettiğim diğer değişiklikler ise sorunsuz olduğu ve kabul gördüğü ölçüde avrupa serverlarına ve tabi resmi Türk serverına uygulanacak.

 3. aykut dedi ki:

  Bir de yeni silahlar ve zırhlar vardı. Onlar hakkında da bilgi verebilir misiniz ?

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar