Kategoriler

Merhabalar, metin2sozluk olarak gelen yeni itemleri tanıtacağımızı ve nasıl özelliklerinden en üst düzeyde yararlanabileğinizi hazırlayacağımız klavuzlar ile anlatacağımızı söylemiştik.


Metin2 Yeni Gelen İtemler ve Dönüşümleri için Tıklayın!

İtem Adı: Güneş Kılıcı

Seviye: 87 Level

Kullanabilen karakter: Yalnızca Savaşçı

Saldırı Hızı: +%15 (Her Seviyesi için)

En Yüksek Saldırı: 417-498

İtem Nereden Elde edilebilir?
1. Jae-Seon Kim NPC’ne (Arındırma Paneli);
– +5 ve üzeri Elektromanyetik Pala
– 10 adet Gümüş Kenet
– 10 adet Safir İşleme
– 100.000 Yang
verdiğinizde size 1 adet Güneş Kılıcı üretebilir.

2. Karanlığın Sandığı’ndan çıkabilir.

3. Seon-Pyeong NPC’sine (Epik Sura amcamız.);
– +9 Yarı İnsan Kılıç
– 3 adet Eskrim Broşürü
– 100 adet Enerji Parçası
– 2 adet Kutsama Kağıdı
– 5.000.000 Yang
verdiğinizde size bir adet Güneş Kılıcı üretir.


Enerji Kristali

*Ayrıca İtem Seviye Arttırmak için çok fazla Enerji Kristali itemi gerektiriyor. Yaklaşık 500 – 600 tane, bu da itemin maliyetini arttırıyor.

İtem Yükseltme Tablosu;

Editör Notu: Tek elli alternatifi Runik Kılıç‘tan daha yüksek hasarlara çıkması Güneş Kılıcı’nı -özellikle zihinseller için- daha makul bir seçim yapıyor. Yine de yaklaşık 40 saldırı değeri farkını küçük bulanlar için de bir not düşmekte fayda var. Runik Kılıç, +5 ve üzeri Muharebe Kılıcından dönüşürken Güneş Kılıcı, +5 ve üzeri Elektromanyetik Paladan dönüşüyor.

Yani üzerindeki yığılmadan dolayı fiyatları daima en yüksek olan tek elli savaşçı kılıçlarından bir nebze olsun daha ucuz ve daha yüksek hasarlı bir pala olması onu belli karakterler için iyi bir seçim yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Runik Kılıç - Yeni Tek El Silahı başlıklı makalemizde Arındırma paneli, metin2 yeni itemler ve runik kılıç hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

 1. hikmet dedi ki:

  şimdi dünüştürürken yazmışsınız ya “”+5 ve üzeri Elektromanyetik Pala”” şimdi +5 olunca dünüştürünce +0 veriyo ya +9 elektoryu dünüştürsem +sı yüksek mi veriyo yada dünüşüm şansı mı arıtıryog ibi bişey mi

  • metin2sozluk dedi ki:

   Hayır. Ne dönüşüm şansı ne de dönüştüğünde elde edeceğimiz silah bakımından hiçbir farkı yoktur. Sorunuz için teşekkürler, iyi oyunlar.

 2. Celal dedi ki:

  2 yarılmı oluyor silah tek yarılımı ?

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar