Kategoriler

Ayışığı Define Sandığı önemli günlerde Resmi Metin2 serverinde drop’u aktif edilen bir itemdir. Klasik Sandık mantığı ile değil, yan tıklama ile açılmaktadır. Özel eventlerde tüm canavarlardan düşmektedir.

İtem ticarette kullanılabilir ve stacklenebilir (200’lü olarak) Sandığı açmak için üstte bahsettiğim gibi item’in üstüne sağ klik yaparsınız.

Peki eventler sırasında düşen bu item nasıl verimli kullanılabilir ve ne tür itemler elde edilebilir?


Sandık İçinden Çıkan İtemler

Şansınıza bağlı olarak güzel bir item getirme şansınız vardır. Fakat eğer işinizi sağlama alma taraftarı iseniz 200lük bir Ayışığı Define Sandık kasar ve bu sandıkları etkinlik bittikten birkaç gün sonra iyi bir fiyata satabilirsiniz.

*Sandıktan çıkan itemler bilgisi metin2 resmi wiki sayfasından faydalanılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şimşeğe ve Rüzgara Karşı Dayanıklılık Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde metin2 metin2 rüzgara karşı dayanıklılık ne işe yarar, metin2 metin2 şimşeğe karşı dayanıklılık ne işe yarar ve metin2 rüzgara karşı dayanıklılık hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

  1. Şahin dedi ki:

    Teşekkür Ederim Yararlı Bi Konu .

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar