Kategoriler

Merhabalar, metin2sozluk olarak gelen yeni itemleri tanıtacağımızı ve nasıl özelliklerinden en üst düzeyde yararlanabileğinizi hazırlayacağımız klavuzlar ile anlatacağımızı söylemiştik.


Metin2 Yeni Gelen İtemler ve Dönüşümleri için Tıklayın!

İtem Adı: Anka Yayı

Seviye: 87 Level

Kullanabilen karakter: Sadece Ninja

Saldırı Hızı: +%15 (Her Seviyesi için)

En Yüksek Saldırı: 487-686

İtem Nereden Elde edilebilir?
1. Jae-Seon Kim NPC’ne (Arındırma Paneli);
– +5 ve üzeri Sarı Ejderha Yayı
– 10 adet Altın Kenet
– 10 adet Safir Oyma Bıçağı
– 100.000 Yang
verdiğinizde size 1 adet Anka Yayı üretebilir.

2. Karanlığın Sandığı’ndan çıkabilir.

3. Seon-Pyeong NPC’sine (Epik Sura amcamız.);
– +9 Büyük Şeytan Yayı
– 3 adet Eskrim Broşürü
– 100 adet Enerji Parçası
– 2 adet Kutsama Kağıdı
– 5.000.000 Yang
verdiğinizde size bir adet Anka Yayı üretir.


Enerji Kristali

*Ayrıca İtem Seviye Arttırmak için çok fazla Enerji Kristali itemi gerektiriyor. Yaklaşık 500 – 600 tane, bu da itemin maliyetini arttırıyor.

İtem Yükseltme Tablosu;

Editör Notu: Anka yayı gerek okçu gerek bıçakçı tüm ninjaların envanterinde bulundurması gereken bir silah. Yüksek hasarı onu zaten okçu ninjalar için rakipsiz bir seçim yaparken aynı neden bu silahı bıçakçı ninjalar tarafından -özellikle lonca savaşları ve şehir basmalarda- at üzerinde yüksek sersemletme ile beraber taciz atışları için kullanılabilir yapıyor.

Küçük de olsa canavarlara karşı güce sahip olması aynı zamanda bu itemi dönüşerek kasan tüm ninjalar için gerekli kılan bir diğer unsur. Dönüşüm öncesi bu nesneyi kuşanmış bir ninjanın düz vuruşları inanılmaz artacaktır.

Tüm bunlar yetmez gibi itemde Yarıinsanlara karşı güçlü efsunu olması da itemi cazip kılan bir başka etken.

Bir önceki yazımız olan Metin2 Türkiye 20-23 Nisan 2013 Etkinlik Listesi - Event Takvimi başlıklı makalemizde metin2 23 nisan, metin2 23 nisan 2013 ve metin2 23 nisan 2013 etkinliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar