Kategoriler

Önceki tüm efsun botu paylaşımlarımız aynı anda en fazla 1 nesne üzerinde çalışıyor ve 6-7. efsun üzerinde değişiklik yapma yeteneğine sahip değildi. Fakat bu sürüm çok başka!

 

 • Tamamen Türkçe
 • 6-7. Efsun Destekli
 • 5 Nesneye Kadar Efsun Atma
 • ve dahası…

UPLOADEDDAN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

TURBOBİTTEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

(.rar şifresi yok!)

Programdan Bir Kare

anında 5 efsun atan efsun botu

NOT: Video ve resimlerdeki “ğüşıöç” görüntüleme sorunu benim bilgisayarımdan kaynaklanıyor. Türkçe karakterleri destekleyen bir bilgisayarda program sorunsuz çalışacaktır.

 

Nasıl Kullanılır Videolu Anlatım

360px : 8,06 MB
480px : 11,55 MB (kotalı kullanıcılar için önerimiz)
720px : 26,81 MB

Nasıl Kullanılır Görüntülü Anlatım

Adım 1:

blogdotmt2s 5 kolonlu efsun botu enjektörü[TR] isimli .exe dosyası çalıştırılır.

Adım 2:

Adım 3:

Adım 4:

Eğer XP kullanıyorsak, blog.metin2sozluk.com efsun botu (XP)[TR]; yok eğer Vista veya Windows 7 kullanıyorsak blog.metin2sozluk.com efsun botu (Vista & 7)[TR] isimli .dll dosyalarından birini seçiyoruz.

Adım 5:

Adım 6:

Adım 7:

 

Aynı Anda 5 Efsun Atmak İçin

Bunu yapmak için programda ayarladığınız diziye karşılık gelen envanter kutucuğuna nesneyi koyun. Aşağıda hangi envanter kutucuğunun hangi diziye karşılık geldiğini gösteren bir görsel var.

anında 5 efsun atan efsun botu

Diziler Mantığı ve Kod Bulma Kutucuğu

 

Program Kullanımı Sırasında Oluşan Hatalar ve Çözümleri

Program bilinen 6 adet önemli hata vermektedir. Bu hataların tam anlatımlı çözüm yollarının anlatıldığı başlığımıza gitmek için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Metin2 Tüm Efsun ve Statü Klavuzları Tek Başlıkta başlıklı makalemizde metin2 karakter klavuzları ve metin2 tüm karakter klavuzları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

 1. kerim dedi ki:

  Bende enjeksyon başarısız demekte win7 32bit kullanıcısyım hata yaptığımı sanmıyorum

  • metin2sozluk dedi ki:

   Siz herşeyi doğru yapsanız da bazı yöntemler ile oyuna dışarıdan bir .dll enjekte edilmesi engellenmiş olabilir.

   Bunun çözümü efsun botunun çalıştığı bir pvpnin packini temel alarak girmek istediğimiz oyunun sadece root, locale_tr ve uiscript gibi dosyaları ile giriş yapmaya çalışmaktır.

   Eğer hile tamamen engellenmişse durum herkes için geçerli olacağından bir adaletsizlik yok demektir.

   • Murat dedi ki:

    öncelikle verdiğiniz bilgiler ve paylaştığınız programlar icin cok sağolun mükemmel bir site! Bir konuda en azından yol göstemenize ihtiyacım var.MetinTwo adlı pvp serverda oynuyorum serverin koruması üst düzey sanıyorum patcher ile giriliyor sıkıntı ise dll inject’inin engelli olması ya ?? hatası yada metin2client çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.”Bunun çözümü efsun botunun çalıştığı bir pvpnin packini temel alarak girmek istediğimiz oyunun sadece root, locale_tr ve uiscript gibi dosyaları ile giriş yapmaya çalışmaktır.” demişsiniz bunu biraz daha açık anlatır mısınız? veya sizin denemeniz mümkün müdür? teşekkür ederim

    • metin2sozluk dedi ki:

     Söz konusu öneriyi autopatchi olmayan basit önlemler almış bir pvpnin güvenliğini aşmak için önermiştim.

     Yapmanız gereken ve orada anlatmaya çalıştığım şey;
     *Başka bir pvp indirip sadece efsun botunun çalışıp-çalışmadığı denemek
     *Eğer çalışıyorsa oyundan çıkış yapıp bizim girmeye çalıştığımız pvpnin root dosyasını packe atmak

     Eğer root dosyasını atınca hem eski pvpnin .exesi hem de gireceğimiz oyunun .exe’si ile hata alıyorsak sırası ile;
     *locale_tr ve uiscript dosyaları da packe atılıp denenmelidir.

     Ancak dediğim gibi bu autopatchsiz pvpler için bir önlem olacaktır. Çünkü zaten autopatchin mantığı her oyuncuyu aynı packle oyuna sokmaktır. Bu nedenle değişik bir dosya ile giriş yapmaya çalışınca servera bağlantı sağlananaması gerekir.

 2. osman dedi ki:

  ya ben dll seç diom orda windows 7 efsun botu dll yok nası çözebilirim

  • metin2sozluk dedi ki:

   Belki enjektör ile ilgili bir sorun olabilir. Ama büyük bir ihtimalle .dll dosyası virüs olarak algılandığından doğrudan siliniyor olabilir. Çünkü aşağıdaki yorumda böyle bir durumdan bahsedilmiş. Ben Windows Security Essentials kullanıyorum ki antivirüsler arasında en güvenilir olanıdır. Çünkü virüsler tarafından bozulmuş ve değiştirilmiş Windows dosyalarını tespit edecek tek yazılım yine Windows’un kendi antivirüsüdür.

   Bende hiçbir sorun olmadı. Ama Avast, NOD32, Comodo, Kaspersky.. vb. antivirüsler, virüs bir kere etki ettikten sonra hiçbir işe yaramadıkları için şüpheli tüm dosyaları çalıştırmadan karantinaya almaktadır.

   Eğer sorun antivirüsten değilse internetten Process Hacker adlı programı indirip .dll’i onunla enjekte edebilirsiniz. Bunun için programı açıp orada metin2.exe’nin adını bulun. Ardından Miscellaneous -> Inject DLL seçeneklerini kullanın.

   İyi oyunlar.

 3. Oğuzhan dedi ki:

  kardeş indirdim ve virüs dolu direk sildim sağolun cok temiz paylaşmışsınız.

  • metin2sozluk dedi ki:

   Sizin tarafından bir yönlendirme olmadığı halde bilgisayarınız üzerinde değişiklik yapan bir programın virüs olarak yakalanmaması antivirüsünüzün kalitesiz olduğunu gösterir. Demek ki kaliteli bir antivirüsünüz varmış.

   Ben programı sadece Türkçeleştirdim ve herhangi kötü amaçlı bir yazılım kırıntısına rastlamadım en azından 1-2 senelik kullanıcı olarak söylemem gerekirse. Eğer güvenmiyorsanız .py uzantılı efsun botularını denebilirsiniz.

   Onun dışında virüs olarak algılanmasına engel olamazsınız ki zaten bu da bir virüstür. Düşünün, siz yokken, metin2’yi aşağıya indirmiş internette gezerken oyunda değişiklikler yapıyor “efsunlarınızı bozuyor”. Bence zaten virüs olarak yakalanmaması hata olurdu.

 4. Samet1907 dedi ki:

  Kardeşim bu kalkana efsun getirirken oran istiyo yoqsa getirmiyo yani efsun getirecen sersemlik k. b. oran vermessen efsun gelmiyo :( çözüm ?

  • metin2sozluk dedi ki:

   Sersemlik efsunu yanlızca 1 değeri için gelir. Yani diğerleri gibi 10, 15 şeklinde ayarlanmaz. Ya 1’dir ya da 0. Bu nedenle girilmesi değer 1’dir.

   NOT: Sersemlik ve diğer tüm efsunların karşısına 1 yazarsanız 1 ve üstü değerler için duracaktır. Yani efsun botunu ayarlamadan server kılıç savunması kaç geliyor, max hp kaç geliyor diye bakmanıza gerek yok.

   Max HP karşısına sadece 1 yazın ve 3000 ise 3000, 2000 ise 2000’de dursun.

   İyi oyunlar.

 5. sanane dedi ki:

  yöneticinin izni gerek diyor çözüm bulurmusunuz

  • metin2sozluk dedi ki:

   Bu program değil Yönetici İzinleri ile ilgili bir olay. Eğer bilgisayarın Administrator kullanıcısı siz değilseniz; belki diğer kullanıcıların bu tarz programları başlatması Administrator kullanıcı tarafından engellenmiş olabilir.

   Eğer Administrator kullanıcıda böyle bir hata varsa aklıma gelen tek çözüm sağ tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” seçeneğini kullanmak. Bunun dışında böyle bir sorunla karşılaşmadığım için çözümünü de bilmiyorum.

 6. burak dedi ki:

  Oldu efsun botu için Teşekkürler [ yansıtma sorununuda çözdüm ] Metin2sözlük 1 numarasınız]

 7. berkay dedi ki:

  bence bu efsun botu çok güzel 2 yıldır kulanıyom hıç bir sorun çıkmadı yapamaanlar yapamıyo..

 8. fatih dedi ki:

  hata 1-5 efsun nesnes, bulunmadığından efsunlama durduruldu hata çözümü için sitemizi ziyaret edin siteye gieip arama kutusuna hata kodu 13fsunn3sn3s1yazın ii oyunlar dıo bunu nereye yazcaz

 9. orkun dedi ki:

  bende bi süre calıştı sonra calışmadı acaba neden

  • metin2sozluk dedi ki:

   Hata kodu veya hata hakkında daha fazla bilgi olmadan (hata oluştuğunda oluşan metin, hilenin hiç açılmaması durumu vs.) yardımcı olmam çok zor ancak bu efsun botunu 3 işletim sistemi ile denememe rağmen(Vista 32bit, Win7 32bit, Win7 64bit) hiçbir sorun yaşamadım. Bu nedenle sorunlara çözüm getirme konusunda pek tecrübeli değilim.

   Bence hilenin çalıştığı zamanki durum ile çalışmadığı zaman aralığında yaptığınız değişiklikleri hatırlamaya çalışın. Örneğin antivirüs veya kullanıcı hesabı denetimi değişikliklerinden kaynaklı kısıtlamalar en sık rastlanan sorunlardır.

 10. Bedirhan dedi ki:

  admin kardeşim bot iyi güzelde efsunların karşısına kaç yazacağımı çözemedim yardım lütfen.

  • metin2sozluk dedi ki:

   Karşısına, efsunlar sabitse, 1 yazmanız yeterli. Efsun botu 1 üstü her değer için duracaktır.

   Ama örneğin yüksek beceri getirmek istiyorsanız bu sefer en düşük değeri girin (mesela 17) ve efsun botu 17 ve üstü tüm değerlerde dursun.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar