Kategoriler

Önceki tüm efsun botu paylaşımlarımız aynı anda en fazla 1 nesne üzerinde çalışıyor ve 6-7. efsun üzerinde değişiklik yapma yeteneğine sahip değildi. Fakat bu sürüm çok başka!

 

 • Tamamen Türkçe
 • 6-7. Efsun Destekli
 • 5 Nesneye Kadar Efsun Atma
 • ve dahası…

UPLOADEDDAN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

TURBOBİTTEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

(.rar şifresi yok!)

Programdan Bir Kare

anında 5 efsun atan efsun botu

NOT: Video ve resimlerdeki “ğüşıöç” görüntüleme sorunu benim bilgisayarımdan kaynaklanıyor. Türkçe karakterleri destekleyen bir bilgisayarda program sorunsuz çalışacaktır.

 

Nasıl Kullanılır Videolu Anlatım

360px : 8,06 MB
480px : 11,55 MB (kotalı kullanıcılar için önerimiz)
720px : 26,81 MB

Nasıl Kullanılır Görüntülü Anlatım

Adım 1:

blogdotmt2s 5 kolonlu efsun botu enjektörü[TR] isimli .exe dosyası çalıştırılır.

Adım 2:

Adım 3:

Adım 4:

Eğer XP kullanıyorsak, blog.metin2sozluk.com efsun botu (XP)[TR]; yok eğer Vista veya Windows 7 kullanıyorsak blog.metin2sozluk.com efsun botu (Vista & 7)[TR] isimli .dll dosyalarından birini seçiyoruz.

Adım 5:

Adım 6:

Adım 7:

 

Aynı Anda 5 Efsun Atmak İçin

Bunu yapmak için programda ayarladığınız diziye karşılık gelen envanter kutucuğuna nesneyi koyun. Aşağıda hangi envanter kutucuğunun hangi diziye karşılık geldiğini gösteren bir görsel var.

anında 5 efsun atan efsun botu

Diziler Mantığı ve Kod Bulma Kutucuğu

 

Program Kullanımı Sırasında Oluşan Hatalar ve Çözümleri

Program bilinen 6 adet önemli hata vermektedir. Bu hataların tam anlatımlı çözüm yollarının anlatıldığı başlığımıza gitmek için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Metin2 Tüm Efsun ve Statü Klavuzları Tek Başlıkta başlıklı makalemizde metin2 karakter klavuzları ve metin2 tüm karakter klavuzları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

 1. Enes Mut dedi ki:

  Kardes bende ilk basta evet hayır butonundan evet e basıyorum kendını kapatıyor bot server dan dolayımı acaba hiç açılmıyor !!!

  • metin2sozluk dedi ki:

   Evet – Hayır ekranı efsun botunda değil, efsun botunun yanında verdiğimiz enjektör programda gelen bir ekran.

   O ekranda EVET tuşuna basınca program başlayacak ve sizi bu sayfaya yönlendirecektir, işlem biraz uzun sürebilir.

   Eğer enjektör hiç çalışmıyor diyorsanız bunun birkaç nedeni olabilir. 32bitlik işletim sistemi kullanmıyor olabilirsiniz veya antivirüsünüz tarafından enjektör engellenmiş olabilir. İnternetten başka .dll enjektör programları bulabilir ve onlarla da bir kez deneyebilirsiniz. ANCAK TÜM BUNLARDAN ÖNCE PROGRAMI YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRMAYI DENEYİN.

   Eğer sorun çözülmediyse lütfen işletim sisteminiz ve hata ile ilgili daha fazla bilgi ile buradan bize tekrar ulaşın.

 2. şiyar dedi ki:

  çOK tşk. İndiriyom İNŞ. Hayılrlsı çarlışır bide nere kuralım botu ??

  • metin2sozluk dedi ki:

   İndirdikten sonra .rar arşivini masaüstü veya istediğiniz herhangi bir yere çıkartın. Kurulum yok. Yukarıda anlatıları takip ederek birçok pvpde çalıştırmak mümkün.

   • ege dedi ki:

    Ama biz bu siteye metin2 türk için giriyoruz ne olcakk yanii biz bossların yerinidemi pvp diorsunuz yani hiç bişey türk deilmi ????

    • metin2sozluk dedi ki:

     Eğer torrent ve hack shield gibi önlemleri bir şekilde geçer ve o .dll’yi metin2’ye enjekte edebilirseniz TR’de de çalışır. Ama TR’de aynı anda 5 itemi efsunlamaya yetecek kadar efsun nesnesi satın almak için çıldırmış olmak lazım.

     Bu program elinizde olan efsun nesnelerini kullanarak efsun getiriyor. Bir hile değil sadece sizin işinizi yapan bir yardımcı.

 3. kadir dedi ki:

  Enomt2 de çalışıyomu bu bot kardeş ?

  • metin2sozluk dedi ki:

   Bilmiyorum, eski botun çalıştığı her serverde çalıştırılabilir. Botun çalışması sizin .dll’yi metin2’ye enjekte etmenize bağlı her serverde çalıştırılabilir ama dediğim gibi bazı serverlarda gerçekten özel çaba gerekiyor.

 4. ahmet kandemir dedi ki:

  kardeşim çalışmıyor yaf 1-5 efsun nesnesi bulunmadığından bot kapatıldı hata kodu felan diyor napcaz ???

 5. mert dedi ki:

  yhaw bende npck4 falan filan hatası verio bunu nasıl düzeltcez yardım acil ??

 6. Enes Mut dedi ki:

  bu enjektör den yapmasak olurmu sanırım enjektor calısmıyor

  • metin2sozluk dedi ki:

   olur, herhangi bir .dll enjektörü ile çalıştırabilirsiniz. Process Hacker 2 indirirseniz onla çalıştırmak mümkün. İnternette bulabilirsiniz nasıl .dll enjekte edileceğini.

 7. suat12 dedi ki:

  Kardesım ort secıcem ort yok beceri var ort yok neden acaba bendemı sorun anlamadım bırde varsa resmını felan koyarmısın

 8. mert dedi ki:

  beyşer burda nasıl ort. bec getircez yardım edin yhaw

 9. furkan dedi ki:

  dosya inmiyo ya tıklıyorum kodu yazıyorum dosya indir diyorum hata veriyo

 10. Cihat dedi ki:

  metin2sözlük admin bakarmısın turbobit sitesinden indirme yapamıyorum lütfen dosyayı HotFile sitesinede upload edermisiniz. TurboBit çok sorunlu bir site 5 mb lik dosya için 1 saat uğraştım lütfen HotFile ye upload edin.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar