Kategoriler

Arkadaşlar tasarlamak insanın içindekini dökmesidir. Tasarlamak hakkında şunları okuyunuz. Fakat internette gördüğüm kadarıyla birçok pvp sitesinin paneli hazır tasarımlar yada çalıntı paneller kullanıyorlar.

Özgün bir tasarım siz farkında olmasanız bile oyuncuyu siteye bağlar ayrıca oyuna daha fazla oyuncu bulmanız için bir kriterdir.

Şöyle düşünün, oyuncu oyuna girmeden önce sitenize girip üye olur, ayrıca patch indirir. Bildiğiniz gibi bunu yapmak çok sıkıcıdır. Oyuncuya yeni birşeyler göstererek eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bu konuda fazla bilginiz olmayabilir. Zaten bu tür işler yoğun emek ve ilgi alaka gerektirir. Bir web tasarımcı ile görüşerek sizin için güzel bir tasarım oluşturmasını isteyebilirsiniz. Başlangıçta gereksiz gibi gelebilir fakat ilerde çok faydasını görebilirsiniz.

Bir web tasarımcı arıyorsanız brktkk@hotmail.com a mail atın yada msn ekleyin ben size bir tasarımcı bulurum yada ben yardımcı olurum.

Bir önceki yazımız olan Pvpde PatchSkin Yapımı ve Örnek Skinler başlıklı makalemizde Auto Patch Yapımı Metin2, metin2 patch skin ve metin2 patch skin yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar