Kategoriler

Bir çok TL’nin doğal olarak internet sitesi programlamak yada geliştirmek hakkında fazla bilgisi yoktur. Bu yazıda ben troypc – metin2sozluk coderi – sizlere sitenizin arama motorlarında nasıl daha yukarıya çıkacağı konusunda basit birkaç tiyo vereceğim. Sitenizi google’da aradığınızda turkmmo daki tanıtım başlığınız yada pvpara.comdaki site tanıtımınız mı çıkıyor? Durum vahim. Buyrun söylediklerimi uygulayın.

1-) Websitesi Domain Adresi
Domain adresinde söylenecek fazla birşey yok fakat örnek olarak birkaç domain gösterelim.

  • www.hooytmt2.com
  • www.yardirmt2.com

Bu tür kelimeler sizin pvpniz için en çok aranan kelimelerdir.

2-) Meta tagları ve Description
Meta tagları arama optimizasyonunun tahmini olarak %20 sini etkilemektedir. Description parametresi ile tahmini olarak %30’unu etkiler. Peki nasıl panelime bu parametreleri uygulayacağım?

ilk satırdaki “keywords” meta içeriği sitenizin googleda farklı kelimelerle arandığında çıkmasını sağlayacak. Örnek veriyorum. Kraliyet zırhı bulunan pvp, 99 lvl başlangıçlı pvp, En yeni pvp şeklinde bir content oluşturduğunuzda Kraliyet zırhı bulunan pvp aramasında yükselme şansınız çok fazladır.

Not: Bu kodların işe yarayabilmesi için kodlar tagları içinde olması gerekmemtedir.

2. satırda description içeriği için sitenizin tanıtımını yapın. Bu kelimeleri gerçekten etkili seçmelisiniz.

3. satırda google’ın bizi dizinine eklemesine izin veriyoruz. Bunu değiştirmeyiniz.

3-) Sosyal Medyada Gelişin
Sosyal medya şuan için internetin %30unu elinde tutan ve gelişmeye açık bir pazar. Bundan faydalanmanız gerekir. Facebook türevi sitelerde sayfalar açın ve tanıtım yapın. Ayrıca sitenizde bu tanıtım sayfalarına yönlenen içerikler olsun.

4-) Tasarım & Kalite & Site hızı
Bunlar Google’nin PageRank değişkenini belirlediği parametrik bilgilerdir. Bu konulara nekadar dikkat edilirse Pr değeriniz yükselir ve sizin google’da üst sıralara çıkma şansınız artar.

5-) Google +1 Butonu
Bu uygulama google’ın son aylarda başlattığı bir uygulama bu +1 butonunu sitenize koyun ve oyuncularınızın +1’lemesini sağlayın bu sayede siteniz google dizininde yükselecektir. Bu buttona nerden sahip olabilirsiniz? Şu linkten siteniz için bir buton alabilirsiniz.

6-) Sitenizi Pvpara.com’a ekleyin.
Seo açısından çok önemli ve kilit bir site olan www.pvpara.com sizin ve pvp arayanların işini kolaylaştırmaya çalışır. Pvpnizi eklediğinizde gözle görülür bir oyuncu artışı olacağını garanti ediyorum. Sitenize gönderdiği dofollow linklerle sizi googleda üst sıralara deyim yerindeyse fırlatacaktır. Hemen ücretsiz ekleyin.

Ek Bilgiler

  • Bir RSS kaynağı oluşturun.
  • Facebook sayfanıza daha fazla üye bulup buradan haberleri paylaşın.
  • Forum sitelerinde pvp tanıtımınızı yapın.
  • Sitenizi sürekli güncel tutun. Haberler postalayın.
  • Alman yapımı panelleri türkçeleştirip kullanabilirsiniz. (Yakında Birkaç panel paylaşacağım.)
  • Sürekli metin2sozluk’ü takipte kalın. Yeni bilgilerle sitenizi geliştirin.

Bir önceki yazımız olan PvP Efsun Botu Türkçe İsimler (Efsun Getirme Programı Türkçe Çeviri) başlıklı makalemizde +9 zehir kılıcına yüksek ortalama zarar getirme hilesi, 1 levelle baslayan pvp logoları indir ve 100 çalışan efsun bot hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar