Kategoriler

Merhaba değerli metin2 pvp server yöneticileri her gün yükselen ve son zamanlarda hiç olmadığı kadar revaçta olan Metin2 Pvp sektöründe oyuncu kıtlığı yaşandığının farkındayız bu yüzden siz değerli server sahiplerine ekonomik fiyatlarla reklam olanağı sunmaktayız, Metin2 Pvp Reklam ve tanıtım işleriniz için metin2sözlük ailesi olarak sizlere kapılarımız her daim açıktır. Son derece Uygun fiyatlarla pvp serverinizin reklamını yapabilir ve sizleri binlerce oyuncu ile buluşturabiliriz iletişim sayfamızı kullanarak bizlerle iletişim sağlayabilir ve sadece 1 saat içerisinde reklamınızı yayına aldırabilirsiniz.

Pvp Reklamları Ne Kadar Önemlidir?

Metin2 private serverlar kalabalık olmadığı sürece yayın hayatını pek sürdüremezler gerek bütçe gerekse oyun içi ticaret ve eğlence amaçlı yüksek kitle potansiyeline ulaşmayı hedef edinirler ancak bu hedef gerçekleşmediği taktirde maalesef serverlar çok kısa süre içerisinde yayın hayatına son vermek zorunda kalırlar. Gerek ekonomik gerekse eğlence amaçlı geride kaldıkları için yayında kalması bir anlam ifade etmez. Bu yüzden reklama sürekli ihtiyaç vardır reklamsız bir server ne kadar büyük ümitlerle açılsada bekleneni karşılayamadığı için birçok emeğinizin çöp olmasına öncü olacaktır biz metin2sözlük ailesi olarak sizlere son derece ekonomik ve kaliteli reklam hizmeti sağlamaktayız.

 

Metin2 Reklam Vermek

Metin2 Sözlük ailesi olarak sadece şuanda metin2 ve metin2 pvp serverler ile anlaşma içerisindeyiz bu yüzden reklam alımlarımız sadece metin2 üzerinedir sizde Metin2 Pvp Server sahibiyseniz iletişim sayfamızda ki formu doldurarak bizlerle iletişim sağlayabilir ve son derece ekonomik fiyatlarla serverinizi binlerce yeni oyuncuyla tanıştırabilir ve doldurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Metin2 Pvp Mavi Ölüm Kodu başlıklı makalemizde mavi ölüm, mavi ölüm çagirma kodu ve mavi ölüm kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: diger, PvP Server GM

Yorumlar

  1. eyup dedi ki:

    1 105 emek yeni acıldı emegegine güvenen arkdaslar

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar