Kategoriler

Sizlerle önceden daha güzeli görülmemiş kadar güzel tasarımı ve işlevsel yönleriyle de güzel olan bir itemshop scripti paylaşmak istiyorum. Kahverengi ve tonları mükemmel bir şekilde kullanılmış ve şimdiye kadar gördüğünüz “ezik” itemshop scriptlerine bin basabilecek bir script. Alman arkadaşımız iKyroja tarafından hayran bırakıcı bir şekilde kodlanmış ve metin2sozluk.com tarafından da sizler için Türkçeleştirilmiştir.

Satınalma Ekranından bir Görüntü

 

Nasıl Kurulur?

Kurulum gerçekten çok basit. Yönergeyi izlerseniz çok kolay bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum sırasındaki adımlarda tarafımızdan türkçeleştirildiğinden sorun yaşamayacaksınız.

  1. Settings/config.inc.php yi  serverinize göre düzenleyin.
  2. itemshop dosyasını olduğu gibi sitenizin sunucusuna atın.
  3. sizeniz.com/itemshop adresinden çalışıp çalışmadığına bakın.
  4. sizeniz.com/itemshop/settings/install.php urlsine gidin ve kurulumu yapın.

Script kullanmaya hazır bol satışlar.

 

İndirme Linkleri:

Metin2sozluk.com sizleri düşünüyor. Değerinizi iyi bilin, pahalı diyebileceğimiz bir scripti hangi site ziyaretçilerine bedava veriyor ? :)

 

Bol item satışları…

Bir önceki yazımız olan Panelde Online Oyuncu Sayısını Yazdırma başlıklı makalemizde server sitesinde online oyuncu sayısını hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar