Kategoriler

Etkinliğe henüz katılmadıysanız aşağıdaki kısmı okumadan
Soru Boru #1 adlı etkinliğe gidiniz…

Facebook sayfamızdan yapılan etkinlik; bizim ona verdiğimiz adı ile soru-boru yarışmasının ilk kısmını yayınladık! Yarışmada genel olarak verilen cevap Huahn-So idi. Ancak Huahn-So çıkışına ulaşmak 2 soruya yanlış yanıt vermek anlamına geliyor. Bu da etkinliğimizin gerçekten iyi seçici bir test olduğunu gösterdi. İlerleyen zamanlarda umarım bu tarz etkinlikler ile sayfamızı ve sitemizi eğlenceli tutmaya devam edeceğiz.

Sözü kısa kesip testteki soruların doğru cevaplarını yazıyorum. (Muhtemelen testi yanıtladıktan sonra siz de araştırma yaparak doğru yolu bulmuşsunuzdur)


Metin2 Türkiye sunucuları 2004 yılından beri oyunculara açıktır.
YANLIŞ!
Oyunun Avrupa dağıtıcısı Gameforge metin2’yi 2006 yılında satın almış ve Almanya merkezli betalar sonrası 2007 yılında Türkçe sürüm ile Türkiye sunucularını açmıştır.


Lonca kurmak için en az 40 level olmak gerekir.
DOĞRU!
Lonca kurmak için 40 level bir karakter ve 200.000 yang paraya sahip olmanız gerekir. Eğer bir loncada iseniz başka bir lonca kuramazsınız.


Antik çan + basarken yardımcı nesne istemez.
DOĞRU!
Tüm 30 level ortalamalı silah artı basarken herhangi bir nesne istemez, sadece paranızın olması yeterlidir.


+9 Azap Kılıcının saldırı değeri +9 Su Perisininkine eşittir.
DOĞRU!
Su Perisi ve Azap Kılıcının her + değerinde saldırı ve büyülü saldırı değerleri birbirinin aynısıdır. Sadece verdiği özellikler farklıdır.


66-70 level zırhlarının kendiliğinden büyü savunması efsunu vardır.
DOĞRU!
+9 bir 70 level zırhında %20 büyü savunması bulunur. Bu değer 66 level’e kadar gidildiğinde %2’ye düşer.


Ejderha pulu kalkan +7’ye basılırken beyaz inci ister.
DOĞRU!
Yanlızca Ejderha Pulu Kalkanda geçerli olmaz üzere 61 level kalkanı beyaz inci ister.


Metin2 Logosunda kullanılan fontun ismi Hobo Std’dir.
YANLIŞ!
Kullanılan fontun ismi Ruach LET’tir.

 

metin2 yu-rang npc

DOĞRU NPC
YU-RANG!

Etkinliğe yorum bırakan tüm sayfa takipçileri; harikasınız. Gösterdiğiniz ilgi ve yaptığınız yorumlar için hepinize ayrı ayrı teşekkürler ederim. Önümüzdeki diğer soru-boru etkinliklerinde görüşmek üzere.
Metin2Sözlük

Bir önceki yazımız olan PvP Efsun Botu Türkçe İsimler (Efsun Getirme Programı Türkçe Çeviri) başlıklı makalemizde +9 zehir kılıcına yüksek ortalama zarar getirme hilesi, 1 levelle baslayan pvp logoları indir ve 100 çalışan efsun bot hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıya Yorum Yazın

Not: Yazdığınız yorumlar bizim için gerçekten çok değerli. Yazdığınız yorumlarla bu yazıya katkıda bulunabilir ve aklınıza takılan konularda soru sorabilirsiniz.Son Yazılan Yazılar